Vyhledávání

Země:
Oblast:
Místo:
Cena:
Odjezd od: Návrat do:
>> Rozšířené vyhledávání

MAGAZÍN TORA tour,s.r.o. BŘECLAV

ÚČTY

Nejste přihlášen

V kufru máte 0 zájezdů

TOP DESTINACE

Řecko
Kolymbiaod 20 190>>
Hersonissosod 12 390>>
Itálie
Itálieod 11 990>>
Tortoreto Lidood 10 912>>
Kypr
Ayia Napaod 0>>
Larnakaod 0>>
Egypt
Hurghadaod 0>>
Marsa Alamod 18 290>>
Bulharsko
Primorskood 9 671>>
Slunečné Pobřežíod 10 980>>

www.ubytovani-podluzi.cz

FAQ

 

Jaká je cena zájezdu zakoupeného prostřednictvím Netzajezdy.cz?
Cena zájezdu je stejná, jako cena zájezdu pořádající cestovní kanceláře, včetně zohlednění případných slev a věrnostních bonusů.

 

Jaký je rozdíl mezi cestovní kanceláří a agenturou?
Cestovní agentura není pořadatelem zájezdů, pouze zájezdy nabízí a prodává. Pořadatelem je cestovní kancelář, se kterou má cestovní agentura řádně podepsanou smlouvu o obchodním zastoupení. Výhodou je, že cestovní agentura nabizí zájezdy více cestovních kanceláří, což vám dává možnost srovnání a zvolit si zájezd podle svých představ.

 

Je cestovní kancelář pojištěna proti úpadku?
Ano, všechny cestovní kanceláře, jejichž zájezdy jsou na stránkách netzajezdy.cz nabízeny, jsou ze zákona pojištěny proti úpadku.

 

5 věcí, na které nesmíte zapomenout
1. platný cestovní pas nebo občanský průkaz (cestujete-li jen po Evropské unii a Vaše děti mají již své doklady). U dokladů si 
    předem ověřte dobu platnosti a možnosti použití.
2. ostatní cestovní doklady (cestovní smlouva, pokyny, letenka, jízdenka, ridičský průkaz apod.)
3. peníze, kreditní karta
4. cestovní pojištění
5. léky, které musíte užívat

Výměna peněz a platební karty
Peníze na dovolenou si pohodlně vyměníte u nás ve směnárně. Podle typu země, do které se na dovolenou chystáte, půjde převážně o výměnu světové měny euro (EUR) nebo americký dolar (USD). V zahraničí můžete zároveň používat platební karty Visa a MasterCard, které jsou nejrozšířenější a použitelné ve většině turistických oblastech. Platit kartou v zahraničí je mnohem výhodnější než si vybírat hotovost z bankomatu. Za platbu u obchodníka si banka zpravidla nic neúčtuje.

 

Delegáti - průvodci
Ve většině cílových míst jsou zákazníkům k dispozici česky nebo slovensky hovořící delegáti/ průvodci pořádající cestovní kanceláře. Delegáti organizují transfery z/na letiště, pravidelné informační hodiny, které se v průběhu vašeho pobytu konají dvakrát až třikrát. V případě, že se v průběhu vašeho pobytu vyskytne problém,  můžete delegáta kontaktovat na telefonním čísle, které je uvedeno v informačních materiálech, které obdržíte po příletu do cíle vaší dovolené.
 

Vytvářím objednávku...