Vyhledávání

Země:
Oblast:
Místo:
Cena:
Odjezd od: Návrat do:
>> Rozšířené vyhledávání

MAGAZÍN TORA tour,s.r.o. BŘECLAV

ÚČTY

Nejste přihlášen

V kufru máte 0 zájezdů

TOP DESTINACE

Řecko
Kolymbiaod 12 690>>
Hersonissosod 11 990>>
Kypr
Ayia Napaod 0>>
Larnakaod 0>>
Itálie
Itálieod 11 290>>
Tortoreto Lidood 5 787>>
Egypt
Hurghadaod 0>>
Marsa Alamod 14 990>>
Bulharsko
Primorskood 8 490>>
Slunečné Pobřežíod 11 480>>

www.ubytovani-podluzi.cz

ID: 912796

Pařížský autosalon + Paříž a Versailles

Termín: 30.09. (St) - 04.10. (Ne) 2020

Délka pobytu: 5 dní, 4 noci

Doprava: Autobus

Strava: Bez stravy

Cena: 2 990 Kč

Poloha
V životě každý z nás řeší určitá dilema. Jedno Vám nabízíme a současně nabízíme řešení. Poznání Paříže nebo návštěva autosalonu. Čemu dát přednost? Pro některé stačí autosalon navštívit a vidět letmo, co je nového ve světě automobilů. Jiní zde stráví celý den. Obojí je možné. Zájezd je opravdu vyjímečný rozsahem poznání a možností aktivně se podílet na programu
Program

1.den:
Odjezd v odpoledních hodinách (Znojmo 12.10, Brno 13.00, Jihlava 14.15, Praha 16.20, Plzeň 17.40), noční tranzit přes Rozvadov, Saarbrücken, Reims do Paříže.
2.den:
Na ranní probouzecí přestávce před Paříží bude pro Vás nachystáno ranní občerstvení. Příjezd do Paříže v ranních hodinách. Následuje úvodní prohlídková trasa autobusem. Sportovní stadion v Bercy, Notre Dame, Louvre, nám. Concorde, Champs Elysées, místo, kde zahynula princezna Diana a samozřejmě mosty přes Seinu. To vše uvidíme úvodem z autobusu, abychom si to osobně později prohlédli při celodenní pěší prohlídce města. Autobus nás vysadí v centru města a my se od této chvíle můžeme řídit dominantou Eiffelovy věže. I ta bude patřit do popředí našeho zájmu první den. Poté budeme poznávat další krásná místa Paříže: Martova pole, nábřeží Seiny, Pont Neuf, katedrála Notre Dame, latinská čtvrt, Invalidovna - hrobka císaře Napoleona, centre Pompidu. V podvečer nastoupíme do autobusu na náměstí Bastily před novou Operou. I přesun na hotel Formule F1 na předměstí Paříže bude závěrečným poznáním prvního dne.
3.den:
Tento den se rozdělíme na dvě části-na fandy do aut a na fandy do umění. Naše první zastávka z ubytování bude u areálu výstaviště, kde se koná slavný Pařížský autosalon. Autosalon v Paříži má mezi světovými autosalony nejvyšší návštěvnost a opírá se o skutečně dlouhou tradici. Pařížský autosalon – oficiální název Mondial de l'automobile de Paris patří k nejstarším autosalonům, koná se již od roku 1898. Jeho zakladatelem je Jules-Albert de Dion. S těmi z Vás, kteří dáte přednost poznání, budeme pokračovat k světoznámému skvostu Francie a tím je bezesporu Versailles. Sídl franc. králů. Versailles, to je také fr. a angl. park, Malý a Velký Trianon. To vše poznáme v průběhu pobytu. Dějiny Versailles tvořili často i dějiny celé Francie, a proto Versailles nelze vynechat. Odpoledne se vrátíme zpět k výstavišti, kdo bude mít zájem může zajít ještě na autosalon, někdo dá přednost posezení a občerstvení u břehů Seiny nebo procházce a odpočinku v Boloňském lesíku. V pozdních odpoledních hodinách zamíříme k Montmartru. Jeho odlišná atmosféra nás jistě uchvátí. Výstup k chrámu Sacre Couer, nám. umělců, dům J. Maraise, Moulin Rouge, Place Pigalle, to vše jsou zážitky, které na nás čekají. Poté nás již očekává cesta na ubytování na stejné místo jako včera.
4.den:
Po snídani se přesuneme ke hřbitovu Pere Lachaise - prohlídka významného pařížského hřbitova, hroby slavných osobností, Zeď komunardů, hrob E. Piaf a dalších známých osobností (J. Morisson, Y. Montand, P. Eluard, A. Noir, Balzac…). Po té se metrem nebo pěšky přesuneme do Louvru - prohlídka světoznámého muzea a individuální volno. Při pěším okruhu uvidíme Malý vítězný oblouk - zahrady Tuileries - náměstí Vendome - hotel Ritz - Operu. Podvečer strávíme na Champs Elysées. Po té se přesuneme do přístavu na lodičky. Okružní plavba na lodičkách, které silnými reflektory osvětlují budovy kolem řeky, je podle mnoha klientů tou pověstnou třešničkou na dortu. Z přístaviště se naposledy se podíváme na osvětlenou Champs Elysées, projedeme kolem chrámu Madelein, k Opeře, nám. Vendome a ulicí Rivoli na náměstí Svornosti. Po nábřeží pak opouštíme Paříž. Poslední zastávka tohoto dne bude za Paříží u motorestu, kde se připravíme na noční tranzit.
5.den:
Pak již následuje tranzit územím Německa po trase Saarbrücken – Heilbronn – Norimberk. Ráno se zastavíme v Německu v lázních v Ambergu (několik bazénů, saun, tobogány, divoká řeka a jiné vodní atrakce), kde strávíme velmi příjemný čas po namáhavé cestě. O tomto pobytu mnozí říkají, že pokud lodičky v Paříži jsou tou třešničkou na dortu, tak pobyt v lázních je šlehačka na té třešničce. Odpoledne budeme pokračovat po trase Amberg – Rozvadov – Praha – Jihlava – Brno. Příjezd v odpoledních až večerních hodinách (Plzeň 12.30, Praha 14.00, Jihlava 15.50, Brno 17.10, Znojmo 18.20).

Ubytování v hotelu F1
Nástupní místa
Znojmo, Praha, Plzeň, .Brno, JIhlava/Pávov
Cena zahrnuje
dopravu luxusním autobusem (WC s umyvadlem, polohovací sedadla, klimatizace, DVD, bufet s teplými i studenými nápoji, GPS)
služby profesionálního průvodce
2x ubytování v třílůžkových pokojích (hotel F1, dvoulůžkový pokoj za příplatek 500,- Kč os./2 noci, příplatek za jednolůžkový pokoj
1 700,-Kč/os./2 noci), příplatek za sociální zařízení na pokoji 400,- Kč/os /2 noci
1x ranní občerstvení v autobusu
pojištění CK pro případ úpadku
Cena nezahrnuje
povinný příplatek za pobytovou taxu ve výši 180,- Kč/os
povinný poplatek za vjezd do Paříže ve výši 280,- Kč/os.
pojištění léčebných výloh 200,-/os., pojištění rozšířené (storno, léčebné výlohy, úrazové) 250,-/os., snídaně na hotelu 360,-/os., 2 snídaně,
vstupné na autosalon 590,- /os.
30.09. (St) - 04.10. (Ne) 2020 - 5 dní, 4 nociStravováníDopravaSlevaCenaCeník
dospělá osoba
Bez stravy
Autobus
-2 990 Kč
Vybrat termín
Cena zájezdu, popř. souhrnná cena zájezdu bude sdělena našimi pracovníky a bude uvedena ve smlouvě o zájezdu /potvrzení o zájezdu.
Informace o zájezdu
ZeměFrancie
MístoPaříž
HotelPařížský autosalon + Paříž a Versailles
dospělá osoba
Termín30.09.2020 - 04.10.2020
DopravaAutobus
Odletové/odjezdové místo 
StravováníBez stravy
Objednavatel:
Jméno *:
Příjmení *:
E-mail *:
Telefon:
Ulice:
Město:
Psč:
Poznámka :
Máte-li uživatelský účet, Přihlašte se
Chcete-li vytvořit uživatelský účet, Registrujte se

Povinné údaje jsou označeny *
Prosím vyplňte povinné údaje (označené *)
E-mailová adresa není správná!
Pro odeslání objednávky, musíte souhlasit se všeobecnými podmínkami
Pořádající CK: ABC - Tours, s.r.o. IČO: 60701986
Vytvářím objednávku...